راهکار جلوگیری از گرفتگی لوله

راهکارجلوگیری ازگرفتگی لوله

راهکارجلوگیری ازگرفتگی لوله:

جلوگیری از لوله فاضلاب آشپزخانه

معمولا در هنگام شستشوی ظروف در ظرفشویی، باقی مانده غذا و یا روغن زیادی داخل سینک ریخته می شود. که در بیشتر مواقع این مواد به داخل لوله فاضلاب آشپزخانه می رود. به مرور زمان روغن در دیواره لوله آشپزخانه رسوب می کند. همچنین باقی مانده مواد غذایی جذب روغن می شود. که در طولانی مدت باعث گرفتگی لوله فاضلاب می شود.

راهکارجلوگیری ازگرفتگی لوله

راهکار برای جلوگیری از گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه

  • قبل از شستشوی ظروف، آنها را از چربی ها و باقی مانده غذاهای اضافی پاک کنید.
  • همیشه توری مخصوص سینک ظرفشویی را در محل خود قرار دهید.
  • هر چند ماه یکبار می توانید جهت احتیاط، چند لیتر آب جوش داخل سینک ظرفشویی بریزید. تا آب جوش روغن رسوب شده بر دیواره های لوله را بشوید.
راهکارجلوگیری ازگرفتگی لوله

از ریختن تفاله چای، قهوه و مواد نشاسته ای به داخل سینک ظرفشویی اجتناب کنید

این مواد به علت خاصیت چسبندگی که دارند، به راحتی جذب محیط روغنی و چرب لوله های فاضلاب می شود. در طول چندین ماه حجم آن افزایش پیدا می کند. و مانع عبور آب از لوله م شود.

راهکارجلوگیری ازگرفتگی لوله

راه های جلوگیری از گرفتگی لوله حمام

یکی از عوامل گرفتگی لوله فاضلاب حمام افتادن مو، صابون، و یا دری شامپو در سیفون هست. برای جلوگیری از این اتفاقات حتما از توری مخصوص بر روری کف شور حمام استفاده کنید. و همیشه مو های جمع شده بر روی کف شور را در سطل زباله بریزید.

راهکارجلوگیری ازگرفتگی لوله

راهکارجلوگیری ازگرفتگی لوله به شما کمک می کند تا نیازی به لوله بازکنی نداشته باشید، و با رعایت این نکات شما هزینه لوله بازکنی نیز پرداخت نخواهید کرد.

مشتریان و همشهریان عزیز تهرانی میتوانند در هر کجای تهران در طول کل شبانه روز با ما تماس بگیرید. تا جهت ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز تهرانی سرویسکار ماهر در کمترین زمان ممکن در محل حاضر شده و کار خود را به صورت فنی آغاز کند.

مشتریان و همشهریان عزیز تهرانی میتوانید ما در اینستاگرام و شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

ثبت ديدگاه

09104462686