باز کردن گرفتگی لوله

باز کردن گرفتگی لوله

باز کردن گرفتگی لوله:

بسته شدن راه آب سینک ظرفشویی، بو های تند و نا خوشایند نشانه آن است که احتمالا به زودی با گرفتگی لوله مواجه خواهید شد. پس لازم است که سریعا وارد عمل شوید.

راه حل های بی دردسر باز کردن لوله حمام و ظرفشویی

باز کردن گرفتگی لوله

ما برایتان چند راه حل پیشنهاد میکنیم که اگر با این چند راهکار موفق به باز کردن لوله گرفته نشدید در اسرع وقت با ما تماس بگیرید. تا جهت ارائه خدمات به شما سرویسکار در محل حاضر شده و شروع به کار کرده.

1:سیم بلندو خمیده برای باز کردن لوله گرفته

یک گیره فلزی لباس که به ان لباس اضافه می کنید را بردارید، و خوب خمیدگی آنرا صاف کنید. بعد یک طرف آنرا به شکلی قلاب مانند خمیده کنید. آنرا به داخل راه آب بفرستید، سعی کنید تمام چربی ها و موها و جرم های کثیف و نا مطبوع بیرون را بکشید. به یاد داشته باشید باید سعی کنید محتویات لوله را بیرون بکشید نه اینکه بیشتر حل دهید و پایین تر بفرستید. وقتی در حد ممکن محتویات را بیرون کشیدید. حالا به اندازه کافی آب بریزید، با این روش به راحتی لوله شما باز می شود.

باز کردن گرفتگی لوله

2:باز کردن لوله گرفته با استفاده از نمک و سرکه

ترکیبی از یک سوم فنجان نمک و یک سوم فنجان سرکه درست کنید. بر اثر ترکیب این دو، گازی از آن متصاعد می شود. بدون اتلاف وقت و قبل از تمام شدن ترکیب آنرا در لوله بریزید. این حالت جوشیدن دو ترکیب باعث می شود مو و چربی و محتویات لوله تمیز شود. اجازه دهید اجازه دهید حدود یک ساعت راه آب به همان شکل بماند. بهتر است اجازه دهید تمام طول شب را به همان شکل بماند، بعد با آب گرم و فشار بالا لوله را بشویید. همچنین اول می توانید اول به مقدار کافی نمک داخل لوله بریزید و بعد سرکه را روی آن بریزید.

باز کردن گرفتگی لوله

3: باز لوله گرفته با آب جوشیده

کتری را روی اجاق گاز قرار دهید تا جایی که امکان دارد آب بریزید و بجوشانید. حالا در دو یا سه مرحله به آرامی درون لوله بریزید و اجازه دهید آب داغ در هر بار کار کند و بعد سری بعد آب بریزید این همیشه ساده ترین و سریع ترین راه حل است.

باز کردن گرفتگی لوله

باز کردن گرفتگی لوله به عوامل زیادی بستگی دارد که ما در این مقاله چند روش ساده برای باز کردن لوله توضیح دادیم، اگر شما با این راهکار ها موفق به باز کردن لوله نشدید حتما با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن سرویسکاران جهت ارائه خدمات در محل حاضر شوند و کار خود را به صورت فنی شروع کنند.

مشتریان و همشهریان عزیز تهرانی می توانیدما در اینستاگرام و پینترست و شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

ثبت ديدگاه

09104462686