لوله بازکنی

مراحل انجام لوله بازکنی

مراحل انجام لوله بازکنی از طریق سرویسکاران شرکت لوله بازکنی تهران :

ما در این مقاله مراحل انجام لوله بازکنی از طریق سرویسکاران شرکت لوله بازکنی تهران را به شما اموزش می دهیم.

1- ابتدا شما مشتری عزیز باید با شرکت ما تماس بگیرید. و با مشاوران با صحبت کنید تا مشاوران شرکت ما بهترین راه را برای شما پیشنهاد دهند.

 طریقه لوله بازکنی

2- در مرحله بعدی مشاوران شرکت ما بهترین سرویسکار مربوط به مشکل شما را به صورت فوری اعزام میکنند. و سرویسکار در کمترین زمان ممکن با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در محل حاضر می شوند.

طریقه لوله بازکنی

3- در سومین مرحله سرویسکار تمام نکات فنی و بهداشتی را رعایت کرده و تمام موارد و محیط کار را نیز بررسی می کنند. تا حین انجام کار هیچ گونه مشکلی پیش نیاید.

طریقه لوله بازکنی

4- سرویسکار در این مرحله با توجه به مشکل و گرفتگی لوله، دستگاه مناسب را انتخاب می کند. و با رعایت تمام نکات دستگاه را روشن می کند.

طریقه لوله بازکنی

5- در مرحله بعدی سرویسکار با استفاده از دستگاه فنری برقی اقدام به باز کردن لوله می کند. و اگر باز نشد از دستگاه های متعدد استفاده می کند تا زمانی که لوله باز شود.

طریقه لوله بازکنی

6- در مرحله آخر سرویسکار محل کار را پاک و تمیز می کند و همانند روز اول تحویل می دهد.

طریقه لوله بازکنی

با این روش هر گونه گرفتگی لوله در کمترین زمان رفع می شود. ما این روش آسان را برای ارائه خدمات انتخاب کرده ایم زیرا هدف ما جلب رضایت شماست.

اگر شما مشتریان عزیز نیز می خواهید بهترین خدمات را دریافت کنید هم اکنون با شرکت ما تماس بگیرید. تا در کمترین زمان و بالا ترین سرعت مشکل شما به بهترین شکل ممکن حل شود.

از جمله نکاتی که شرکت لوله بازکنی تهران رعایت می کند :

 • کلیه سرویسکاران به صورت مکرر بررسی می شوند تا علائم بیماری نداشته باشند.
 • تمامی لوله بازکن های شرکت لوله بازکنی تهران موظف هستند هنگام ورود به محل و خروج از آنجا به تعویض ماسک و دستکش یکبار مصرف اقدام می کنند.
 • تمام تجهیزات و سرویسکاران به صورت مکرر ضد عفونی می شوند.
 • تمام مراحل هر گونه خدمات بدون کثیف کاری می باشد، زیرا نکات به سرویسکاران توصیه شده تا آنها رعایت کنند.

تضمین 100% خدمات

سرویسکاران شرکت لوله بازکنی تهران به صورت شیفتی کار می کنند. زیرا ممکن است گرفتگی لوله و یا هر نوع مشکل دیگر در نصف شب اتفاق بیفتد، شرکت لوله بازکنی تهران با این برنامه اقدام به اعزام فوری سرویسکار می باشد.

ارزان بودن قیمت در شرکت لوله بازکنی تهران یک اولویت منحصر به فرد برای مشتریان عزیز محسوب می شود. در شرکت ما تمام خدمات بدون کثیف کاری و قیمت بسیار ارزان صورت می گیرد، تا تمام مشتریان محترم از نحوه دریافت خدمات از شرکت لوله بازکنی تهران رضایت کامل داشته باشند.

لوله بازکن های شرکت لوله بازکنی تهران موظف هستند تا طبق قوانین خدمت رسانی کنند و روشی برای لوله بازکنی را انتخاب کنند که ارزان ترین قیمت را دارد.

سرویسکاران شرکت لوله بازکنی تهران طی چندین سال کارآموزی می توانند به خدمت رسانی مشغول شوند.

پس هم اکنون با یک کلیک با شرکت ما تماس بگیرید.

عواملی که در تعیین تعرفه دخالت دارند :

 • شدت و مکان گرفتگی
 • طول فنر به کار برده شده
 • وجود شیئ که باعث گرفتگی لوله شده است.
 • نوع گرفتگی لوله
 • از چند ورودی فنر زنی شده است.

با این عوامل به راحتی میتوان قیمت لوله بازکنی را مشخص کرد.

مزایای شرکت لوله بازکنی تهران :

 • فعالیت شبانه روزی بدون تعطیلی
 • اعزام فوری بهترین سرویسکار برای رفع مشکل شما
 • ارائه هر گونه خدمات بدون کثیف کاری
 • خدمت رسانی با نظر کارشناسان امور تاسیسات کشور و زیر نظر اتحادیه

شما مشتریان عزیز می توانید ما را در اینستاگرام و شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

اگر از مقاله مراحل انجام لوله بازکنی رضایت داشتید می توانید مقاله مراحل انجام تخلیه چاه در تهران را نیز مطالعه کنید.

حالا می خواهیم به سوالاتی پاسخ دهیم که ممکن است سوالات شما مشتریان عزیز نیز باشد :

آیا لوله بازکنی هزینه زیادی دارد ؟

نخیر، سرویسکاران شرکت لوله بازکنی تهران برای رفع مشکل شما از ساده ترین روش استفاده می کنند تا هزینه کمتری داشته باشد. پس هرگز نگران هزینه لوله بازکنی نباشید.

آیا لوله بازکنی موجب کثیفی محل می شود ؟

نخیر، تمام سرویسکاران شرکت لوله بازکنی تهران با رعایت پروتکل های بهداشتی همواره سعی می کنند کار خود را به صورت تمیز و مرتب انجام دهند و در آخر نیز تمام اطراف محل را تمیز و مرتب می کنند و همانند روز اول تحویل می دهند.

آیا اعزام لوله بازکن به محل زمان زیادی می برد ؟

نخیر، زیرا شرکت لوله بازکنی تهران در تمام مناطق تهران اکیپ های حرفه ای برای خدمت رسانی فوری دارد و تمام مناطق تهران تحت پوشش شرکت لوله بازکنی تهران می باشد و این شرکت لوله بازکنی اسنپ نیز دارد تا به صورت فوری خدمت رسانی کند.

لوله حمام ما گرفته است حالا باید چکار کنیم ؟

اصلا نگران نباشید شما تنها با یک کلیک می توانید مشکل خود را در کمترین زمان ممکن حل کنید. کافیست با شرکت لوله بازکنی تهران تماس بگیرید تا در کمترین زمان و بالا ترین سرعت مشکلتان حل شود.

در شرکت لوله بازکنی تهران برای رعایت بهداشت چه کارهایی انجام می شود ؟

در شرکت ما تمام سرویسکاران همراه با دستگاه ها به صورت مکرر ضدعفونی می شوند و تمام سرویسکاران موظف هستند در بدو ورود به محل و هنگام خارج شدن از آنجا اقدام به تعویض ماسک و دسکش یکبار مصرف خود نمایند و همچنین تمام دستور العمل ها به سرویسکاران گفته شده تا آنها نیز رعایت کنند و همواره سروسکاران سعی می کنند تا هنگام خدمت رسانی نیز حداقل کثیفی صورت نگیرد و هر گونه خدمات بدون کثیفی بلکه با رعایت کامل بهداشت صورت می گیرد.

09127431787
تماس با ما
09127431787
09104462686